O szkole Żak w Lubinie

Szkoła Żak Lubin dba o wysoki poziom zajęć teoretycznych, jednocześnie kładąc nacisk na zajęcia praktyczne. Wszystko po to, aby każdy, kto pragnie podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, mógł to zrobić w sprzyjających warunkach, pod okiem profesjonalnej i życzliwej kadry. Wieloletnie starania czynione w celu zapewnienia jak najlepszej jakości kształcenia przyniosły rezultaty. Zostały również dostrzeżone przez branżowych ekspertów. Dowodem na to jest nagroda Lidera Nowych Technologii, Najwyższa Jakość Quality International oraz Firma dla Ludzi, którymi uhonorowano szkoły Żak. Jednoroczny tok kształcenia w szkole Żak w Lubinie daje szansę rozwoju w jednym z wybranych kierunków: dekorator wnętrz, wizażystka/stylistka, rejestratorka medyczna, konsultant ds. dietetyki, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów. Oprócz tego, słuchacze mogą rozwijać talenty w ramach szkoły policealnej na specjalnościach takich jak: technik informatyk, florysta, opiekun w domu pomocy społecznej opiekunka środowiskowa czy technik usług kosmetycznych. Program nauczania jest zorganizowany w taki sposób, aby uczęszczanie na zajęcia nie kolidowało z pracą, umożliwiając w ten sposób nabywanie nowych kwalifikacji również tym osobom, które są aktywne zawodowo. Nauka na wielu kierunkach jest całkowicie bezpłatna dla słuchaczy, dzięki czemu jest powszechnie dostępna. Szkoła Żak w Lubinie znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 9. Sekretariat jest dostępny dla słuchaczy w dni powszednie – od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 17.00, w soboty od 8.00 - 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.